4 urodziny klubu FW na Piaskowej Górze

4 urodziny klubu FW na Piaskowej Górze

Jutro, w piątek 16 lipca mamy święto – 4 urodziny klubu FW na Piaskowej Górze ?

Mijają już cztery lata, odkąd, jak na Ugruntowanych przystało, gruntujemy w klubie swoje liczne cnoty dzięki praktykom jogi ??Kto pamięta pierwsze zajęcia? ?

Dużo dobrego i ciepłego przychodzi do mnie za Waszą przyczyną z tego miejsca ❤️ Tyle wspaniałych osób, niektórzy przychodzili i odchodzili, zostawali na chwilę lub na bardzo długo, inni są niezmiennie od samego początku. No i (przecież!) tu znalazłam najważniejsze osoby w moim zawodowym życiu! – genialne dziewczyny z biura rachunkowego, które od pierwszych kroków, za rączkę, prowadzą Ugruntowanych. Tak, tak, też poznane dzięki jodze w tymże klubie… Nigdy nie wiadomo, kto tam obok zmaga się na macie… ?Za to właśnie kocham to miejsce i kocham jogę z Wami – wiek, tytuły, zaszczyty, ordery, majątek, maski i pozy zostają w szatni, a na macie ląduje Człowiek ❤️

Jutro, co prawda, jogi nie będzie, ale za to cała masa atrakcji i oczywiście urodzinowy tort ? Wstęp wolny, start godzina 17.00 – zajrzyjcie na stronę klubu, tam wszystkie szczegóły.

Przez te cztery lata było tak, jak na fotach – słońce, chmury, pot, zajęcia w parach, kawa przed jogą, radość i czarownice. A będzie pewnie jeszcze inaczej ?

Wszystkiego dobrego moi Światowi Fitnessowi Ugruntowani !?